אדריכלות ועיצוב פנים

אדריכלות ועיצוב פנים היא הרבה מעבר למקצוע, מדובר על אומנות לכל דבר, וכאשר נכנס אלמנט האומנות,  מעצב הפנים חייב הרבה מעבר ללמידה וניסיון, אלא גם טאץ' מתאים וחשיבה מחוץ לקופסה.

אם התעניינתם לגבי עיצוב ואדריכלות פנים הגעתם בדיוק אל המקום הנכון ! רז קשלס – עיצוב פנים ואדריכלות , הוא משרד אדריכלות פנים אשר מנוהל על ידי רז קשלס ומציע סטייל אחר של אדריכלות ועיצוב פנים.

מי הוא רז קשלס ?

יליד קנדה בוגר אוניברסיטת Concordia במונטריאול בהתמחות בעיצוב פנים, משך הלימודים באוניברסיטה מהווים בין היתר זמן לכל סטודנט לבחון, להכיר ולפתח אמירה עיצובית-אינדיבידואלית. כאלוף אולימפי בטאיקוונדו, שהה רז קשלס בארצות המזרח הרחוק כמו קוריאה ויפן, שם נחשף אל העיצוב המינמילסטי, עיצוב צורני ובעל קווים נקיים ובשילוב שמירה על פונקציונאליות הפך להיות סמל ההכר של עיצוב פנים על פי רז קשלס. עבודתו של רז קשלס מאופיינת בקו עיצוב חדשני המחובר למגמות העיצוב המובילות בעולם. הקו המנחה את עבודת המשרד הינו קו פונקציונאלי תוך השענות על תכנון חכם אשר לוקח בחשבון את כל הפרטים הקטנים וממקסם את הפוטנציאל הקיים בחלל, עבודתו של רז נשענת על יצירתיות רבה תוך שימוש נכון בצבעים, חומרים והדגשי תאורה. המטרה היא ליצור סגנון עיצובי שלם ואחיד המושתת על נוחות ופונקציונאליות מרבית המקצועיות של רז קשלס בשילוב אופיו היזמי המריצו אותו, בעבר לייסד חברות מצליחות בתחום אסטטיקת הפנים בחללי מגורים כמו: Aesthetic Arts, Creative Interiors, Atmosphera, השאיפה לחדשנות ולמצוינות מנחה את עבודתו של רז. אותה חתירה למיקסום הפוטנציאל מאפיינת את מהלך עבודתו, עבודה הנשענת על הבנת צרכי הלקוח, סגנון חייו, הפונקציונאליות והאווירה הרצויה בחלל. דיאלוג פורה בין רז, מעצב הפנים, ובין הלקוח יוצרת שפה עיצובית רעננה ואישית לכל פרויקט על פי צרכי הלקוח.

רז מקפיד על ליווי אישי צמוד מתחילת הפרוייקט ועד סופו – כבר מתחילת הדרך חשוב שתהיה סינרגיה בין מעצב הפנים ובין מקבלי השירות, רז תמיד דואג שהסינרגיה הזאת תתרחש כמה שיותר מוקדם בשביל שכבר בתחילת הדרך העבודה תתבצע כראוי.

למידע נוסף על אדריכלות ועיצוב פנים התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ורז ישוב אליכם בהקדם.