מעצבי דירות יוקרה

יוקרה היא לא עניין של דעה ! עיצוב יוקרתי רואים ישר, כאשר עיצוב הבית אינו יוקרתי, לא משנה עד כמה הוא יהיה יפה ומיוחד, הוא עדיין לא יעמוד בקריטריונים של "יוקרה".

הביקוש לעיצוב פנים מודרני ויוקרתי רק הולך וגדל בשנים האחרונות – מעצבי דירות יוקרה יודעים זאת, לכן חל שיפור רב בכל הקשור אל עיצוב דירות בסטייל היוקרתי בשנים האחרונות.

רז קשלס-עיצוב פנים מודרני יוקרתי

עבודתו של רז קשלס מאופיינת בקו עיצוב חדשני המחובר למגמות העיצוב המובילות בעולם. הקו המנחה את עבודת המשרד הינו קו פונקציונאלי תוך השענות על תכנון חכם אשר לוקח בחשבון את כל הפרטים הקטנים וממקסם את הפוטנציאל הקיים בחלל, עבודתו של רז נשענת על יצירתיות רבה תוך שימוש נכון בצבעים, חומרים והדגשי תאורה. המטרה היא ליצור סגנון עיצובי שלם ואחיד המושתת על נוחות ופונקציונאליות מרבית המקצועיות של רז קשלס.

במשרד של רז קשלס – מעצבי דירות יוקרה שמים דגש על האלמנטים הבאים :

  • עיצוב משרדים יוקרתי (במידה ומדובר על עיצוב משרדים)
  • ליווי אישי לכל לקוח מתחילת התהליך ועד סופו
  • הקשבה לצרכי הלקוח ולסגנונו האישי
  • שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר

השאיפה לחדשנות ולמצוינות מנחה את עבודתו של רז. אותה חתירה למיקסום הפוטנציאל מאפיינת את מהלך עבודתו, עבודה הנשענת על הבנת צרכי הלקוח, סגנון חייו, הפונקציונאליות והאווירה הרצויה בחלל. דיאלוג פורה בין רז, מעצב הפנים, ובין הלקוח יוצרת שפה עיצובית רעננה ואישית לכל פרויקט על פי צרכי הלקוח.

לקביעת פגישה לגבי עיצוב מודרני יוקרתי עם רז קשלס התקשרו כעת או השאירו הודעה ורז יחזור אליכם.