מעצבי פנים מומלצים

איך מוצאים רשימת מעצבי פנים מומלצים מובילים במרכז הארץ ?

כיום לא קל למצוא מעצבי פנים מומלצים – לאור העובדה שיש המון מעצבי פנים ואדריכלים, קשה מאוד למצוא את האדריכל ומעצב הפנים שיתאים בדיוק לסטייל שלנו ולמה שאנחנו מחפשים.

מעצבי פנים מובילים לרוב יהיו שילוב של האלמנטים הבאים :

  • ניסיון רב שנים
  • לימודים במקום איכותי
  • כישרון וטאץ' לתחום

לאור העבודה שאדריכלות ועיצוב פנים היא אומנות לכל דבר, המעצב פנים שאותו אנחנו בוחרים יהיה חייב להיות מוכשר בצורה יוצאת דופן, כל זאת במידה ואנחנו רוצים עבודה שתהיה יוצאת דופן.

אם חיפשתם מעצבי פנים מובילים או מעצבת פנים מומלצת במרכז הגעתם בדיוק אל המקום הנכון !

רז קשלס – עיצוב ואדריכלות פנים ברמה אחרת

יליד קנדה בוגר אוניברסיטת Concordia במונטריאול בהתמחות בעיצוב פנים, משך הלימודים באוניברסיטה מהווים בין היתר זמן לכל סטודנט לבחון, להכיר ולפתח אמירה עיצובית-אינדיבידואלית. כאלוף אולימפי בטאיקוונדו, שהה רז קשלס בארצות המזרח הרחוק כמו קוריאה ויפן, שם נחשף אל העיצוב המינמילסטי, עיצוב צורני ובעל קווים נקיים ובשילוב שמירה על פונקציונאליות הפך להיות סמל ההכר של עיצוב פנים על פי רז קשלס. עבודתו של רז קשלס מאופיינת בקו עיצוב חדשני המחובר למגמות העיצוב המובילות בעולם. הקו המנחה את עבודת המשרד הינו קו פונקציונאלי תוך השענות על תכנון חכם אשר לוקח בחשבון את כל הפרטים הקטנים וממקסם את הפוטנציאל הקיים בחלל, עבודתו של רז נשענת על יצירתיות רבה תוך שימוש נכון בצבעים, חומרים והדגשי תאורה.

המטרה היא ליצור סגנון עיצובי שלם ואחיד המושתת על נוחות ופונקציונאליות מרבית המקצועיות של רז קשלס בשילוב אופיו היזמי המריצו אותו, בעבר לייסד חברות מצליחות בתחום אסטטיקת הפנים בחללי מגורים כמו: Aesthetic Arts, Creative Interiors, Atmosphera, השאיפה לחדשנות ולמצוינות מנחה את עבודתו של רז. אותה חתירה למיקסום הפוטנציאל מאפיינת את מהלך עבודתו, עבודה הנשענת על הבנת צרכי הלקוח, סגנון חייו, הפונקציונאליות והאווירה הרצויה בחלל. דיאלוג פורה בין רז, מעצב הפנים, ובין הלקוח יוצרת שפה עיצובית רעננה ואישית לכל פרויקט על פי צרכי הלקוח.

מעוניינים לקבוע פגישה עם מעצבי פנים מומלצים מובילים במרכז הארץ ? צרו קשר עוד היום עם משרדו של רז קשלס או השאירו פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם