עיצוב פנים בית פרטי

עיצוב של בית פרטי הינו עיצוב שונה לחלוטין מכל סוג אחר של מבנה או חלל, כאשר מעצב פנים מגיע אל בית פרטי הוא צריך להתייחס לאלמנטים בצורה אחרים.

 עיצוב פנים של בתים פרטיים הוא עיצוב מורכב יותר בשל העובדה שבתים פרטיים כמעט תמיד יהיו הרבה יותר גדולים.

  • יותר חדרי שינה
  • סלון מרווח וגדול יותר
  • מטבח גדול יותר
  • לרוב יהיה מרתף בבית
  • במידה והלקוח יהיה מעוניין בעיצוב חוץ, לרוב הגינה תהיה גדולה יותר.

למה לעשות עיצוב פנים בית פרטי עם המשרד של רז קשלס ?

עבודתו של רז קשלס מאופיינת בקו עיצוב חדשני של בתים פרטיים אשר מחובר למגמות העיצוב המובילות בעולם. הקו המנחה את עבודת המשרד הינו קו פונקציונאלי תוך השענות על תכנון חכם אשר לוקח בחשבון את כל הפרטים הקטנים וממקסם את הפוטנציאל הקיים בחלל, עבודתו של רז נשענת על יצירתיות רבה תוך שימוש נכון בצבעים, חומרים והדגשי תאורה. המטרה היא ליצור סגנון עיצובי שלם ואחיד המושתת על נוחות ופונקציונאליות מרבית המקצועיות של רז קשלס בשילוב אופיו היזמי המריצו אותו, בעבר לייסד חברות מצליחות בתחום אסטטיקת הפנים בחללי מגורים כמו: Aesthetic Arts, Creative Interiors, Atmosphera, השאיפה לחדשנות ולמצוינות מנחה את עבודתו של רז.

 אותה חתירה למיקסום הפוטנציאל מאפיינת את מהלך עבודתו, עבודה הנשענת על הבנת צרכי הלקוח, סגנון חייו, הפונקציונאליות והאווירה הרצויה בחלל. דיאלוג פורה בין רז, מעצב הפנים, ובין הלקוח יוצרת שפה עיצובית רעננה ואישית לכל פרויקט על פי צרכי הלקוח.

העבודה עם רז היא עבודה פדנטית, אינטנסיבית ורצינית לכל אורך הדרך – החל משלבי התכנון של עיצוב פנים בתי יוקרה ועד לשלבי הגימור הסופיים.

מעוניינים לקבוע פגישת היכרות ללא התחייבות עם רז קשלס  לגבי עיצוב פנים בית פרטי ? התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ורז ישוב אליכם בהקדם.